اخبار

انتخابات نمایندگان کارفرمایان در هیأت حل اختلاف شهرستان زنجان برگزار شد.

انتخابات نمایندگان کارفرمایان در هیأت حل اختلاف شهرستان زنجان برگزار شد.
رئیس اداره تشکل های کارگری و کارفرمایی اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری انتخابات نمایندگان کارفرمایان در هیأت حل اختلاف شهرستان زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، زینب ادیب تنها گفت: حسب ماده 160 و 164 قانون کار که بیان می نماید هیأت حل اختلاف کارگری استان از 3 نفر نماینده کارگران به انتخاب کانون هماهنگی شورای اسلامی کار استان یا کانون انجمن های صنفی کارگری و یا مجمع نمایندگان کارگران واحدهای منطقه و 3 نفر نماینده کارفرمایان به انتخاب مدیران واحدهای منطقه و 3 نفر نماینده دولت برای مدت 2 سال تشکیل می گردد.

وی اظهار کرد: حسب اقدامات اولیه صورت گرفته و آگهی منتشر شده،سرانجام انتخابات نمایندگان کارفرمایان در هیأت های حل اختلاف در مجموعه ورزشی کارگران شهرستان زنجان با حضور 448 نفر برگزار گردید .

وی تصریح کرد: انتخابات با استقبال پرشور مدیران و با رعایت نظم و انضباط صورت گرفت و سرانجام با شمارش آراء و تنظیم صورتجلسه مربوطه و مشخص شدن اشخاص حائز آرای حداکثر، این انتخابات به پایان رسید.

ادیب تنها با اشاره به انتخاب 15 نفر به عنوان نمایندگان کارفرمایان در هیأت حل اختلاف شهرستان زنجان، نتیجه انتخابات را به شرح ذیل اعلام نمود : بهرام غلامحسینی با 253 رأی، سید مهدی رضوی با 236 رأی، حمید رکابی با 232 رأی، ولی اله منصوری 225 رأی، محمد تقی کلانتری با 220 رأی، سجاد نباتچیان با 202 رأی، ابراهیم افشاری فرد با 189 رأِی، محسن عطائیان با 183 رأی، سیامک داداشی با 180 رأی، لیلا سواری با 179 رأی، رضا بدیعی با 157 رأی، حسین آشفته مهربانی با 156 رأی، رضا کشاورزی با 155 رأی، کوروش دربندی زاده با 147 رأی و زهرا فتحی با 127 رأی را نمایندگان انتخاب شده در این انتخابات عنوان نمود.

۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید