اخبار

تعاونی های معدن زنجان رتبه نخست استخراج کشوری را کسب کردند

تعاونی های معدن زنجان رتبه نخست استخراج کشوری را کسب کردند
مدیر کل تعاون استان زنجان:بر اساس ارزیابی های وزارت تعاون در بین تعاونی های معدن سراسر کشورتعاونی های معدنی زنجان رتبه نخست استخراج کشوری را کسب کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان سید'موسی متوسیلن'افزود: در زمان حاضر 13تعاونی معدنی در استان فعالیت می کنند که با برنامه ریزی های انجام گرفته تعاونی های این بخش در استان افزایش خواهد یافت.
وی، بابیان اینکه بر اساس ارزیابی های انجام گرفته وزارت تعاون، استخراج تعاونی های معدنی استان 716هزار و 964تن اعلام شده است،یادآورشد: عملکرد تعاونی های معدنی استان زنجان در مقایسه با سایر مراکز بسیار چشمگیر بوده است.
مدیر کل تعاون استان زنجان گفت: سرمایه گذاری تعاونی  های فعال معدنی این استان نیز اعتباری بالغ بر 62میلیارد و 88میلیون ریال برآورد شده است.
وی با اشاره به اینکه 150نفر در تعاونی های معدنی استان زنجان به صورت مستقیم مشغول به فعالیت هستند، تصریح کرد: توسعه و گسترش تعاونی های معدنی سهم بسزایی در توسعه اقتصادی کشور و استان به همراه دارد.
متوسلین با بیان اینکه بیش از سه هزار تعاونی در استان زنجان فعالیت می کنند، افزود: توسعه و گسترش تعاونی های مختلف در مناطق شهری و روستایی این استان از برنامه های اصلی این نهاد به شمار می رود.
 

۲۹ آبان ۱۳۸۹ ۱۳:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید