اخبار

سفراستانی هیات دولت به زنجان نتایج و برکات فراوانی به همراه دارد

سفراستانی هیات دولت به زنجان نتایج و برکات فراوانی به همراه دارد
مدیر کل تعاون استان زنجان با اشاره به اینکه سفرهای استانی هیات دولت به استان زنجان نتایج و برکات فراوانی به همراه داشته است، گفت: در دور سوم این سفر به زنجان هشت مصوبه در بخش تعاون پیشنهاد شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان:'موسی متوسلین' روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از سیاست های مهم دولت خدمتگزار توجه به توسعه و ارتقاء کیفی تعاونی ها در بخش های مختلف است.
وی، با بیان اینکه تامین اعتبار 300 میلیارد ریال برای شرکت های تعاونی فراگیرملی از جمله مصوبات مهم این سفر لحاظ شده است،یاداورشد: 70 درصد اعضای شرکت های تعاونی فراگیر ملی را سه دهک پایین جامعه تشکیل داده است.
مدیر کل تعاون استان زنجان گفت: تشکیل این تعاونی های جز سیاست های دولت به شمار می رود و از اهداف اصلی آن جلوگیری از تمرکز ثروت در دست عده ای خاص است.
وی، اختصاص اعتباری بالغ بر 85 میلیارد ریال از بانک توسعه تعاون به شرکت های تعاونی از دیگر مصوبات پیشنهادی دور سوم سفر به استان زنجان است، تصریح کرد:این میزان اعتبار علاوه بر شرکت های تعاونی به فارغ التحصیلان نیز پرداخت می شود.
وی بتاکید کرد تامین اعتباری یک میلیارد ریالی با هدف ترویج و گسترش فرهنگ تعاون از دیگر مصوبات پیشنهادی دور سوم سفر در نظر گرفته شده است،

۳۰ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید