اخبار

برگزاری دوره آموزشی کارآفرینی و اشتغال برای بازنشستگان زنجانی

برگزاری دوره آموزشی کارآفرینی و اشتغال برای بازنشستگان زنجانی
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان زنجان از برگزاری دوره آموزشی کارآفرینی و اشتغال در زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان  میرهادی موسوی در همایش آشنایی با دوره‌های فنی و حرفه‌ای و تاثیر آن در مهارت آموزش و اشتغال و کارآفرینی و توانمندسازی  بازنشستگان اظهار کرد: دوران میانسالی یکی از بهترین دوران زندگی هر انسانی است.

وی تصریح کرد: در سال‌های اخیر اقدام به برگزاری دوره‌های مختلف از  جمله پیشگیری از آلزایمر، ورزش و تندرستی، کارآفرینی و اشتغال و تغذیه و بهداشت جهت بازنشستگان و خانواده آنها کرده است.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان زنجان گفت: این برنامه‌ها با همکاری و هماهنگی کانون‌ها و دستگاه‌های اجرایی برگزار و هدف آن سلامت و بهداشت و حرفه‌آموزی بازنشستگان است.

 مدیرکل اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان  در این همایش با تاکید بر مهم بودن نگرش و انگیزه افراد در زندگی، گفت: مهم‌ترین موضوعی که موجب نشاط و شادابی در یک فرد می‌شود، فعالیت و یادگیری مهارت‌های فنی می‌باشد که می‌تواند انسان را از دیگران بی‌نیاز است.

محمدرضا انصاری ادامه داد: آموزش و فنی و حرفه آمادگی خود را برای این کار اعلام می‌کند تا در راستای توانمندسازی بازنشستگان و خانواده آنها کمک شایانی به این عزیزان داشته باشد.

این همایش که با هدف ارتقای سطح آگاهی و توانمند سازی بازنشستگان  زیرپوشش صندوق بازنشستگی کشوری مدیریت زنجان برگزار شد، موضوعاتی درباره آشنایی آموزش مهارت اشتغال و کارآفرینی بازنشستگان و فرزندان آنان مطرح و راهکارهای  در این زمینه بیان شد

۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید