اخبار

جلسه طرح روستا تعاون شهرستان خدابنده برگزار گردید .

جلسه طرح روستا تعاون شهرستان خدابنده برگزار گردید .
سرپرست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خدابنده از برگزاری جلسه طرح روستا تعاون در روستاهای هدف شهرستان خدابنده خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان یوسف مرادی گفت : جلسه طرح روستا تعاون با حضور دهیاران و اعضاهای شورای اسلامی روستاهای هدف  در سالن جلسات بخشداری بخش مرکزی به ریاست بیگدلی بخشدار بخش مرکزی شهرستان خدابنده برگزار گردید .

در آغاز سرپرست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خدابندهاظهار داشت : اجرای طرح روستا تعاون در راستای حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و توجه به تولید و اشتغال مناطق روستایی تاثیر بالایی دارد.                                     

وی  طرح روستا تعاون را یکی از برنامه های مهم دولت در زمینه ایجاد اشتغال در مناطق روستایی با تکیه بر توانمندی ها و پتانسیل های هر روستا برشمرد و ابراز امیدواری کرد تمامی روستائیان همه تلاش خود را در زمینه استفاده از فرصت بوجود آمده انجام دهند .

در ادامه بیگدلی بخشدار بخش مرکزی ضمن تقدیر از برگزاری جلسه اظهار کرد : روستاهای شهرستان خدابنده از ظزفیت بالایی در زمینه تولید واشتغال برخوردارند واجرای طرح  روستا تعاون موجب بهره مندی از تواناییهای بالقوه روستاها خواهد شد.

۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید