اخبار

واحدهای تولیدی باید به سمت صادرات حرکت کنند

واحدهای تولیدی باید به سمت صادرات حرکت کنند
نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: واحدهای تولیدی باید به سمت صادرات حرکت کنند و عمده مشکلات کشور در بخش تولید در واحدهای کوچک تولیدی است

.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و به نقل از  خبرنگار مهر،  سید مرتضی خاتمی در همایش تجلیل از صادرکنندگان برتر استان زنجان، افزود: باید مشکلات اجرایی در کشور به روش مناسبی به نمایندگان مجلس منتقل شود و مجلس شورای اسلامی می تواند برای کاهش مشکلات بخش تولید قوانین را تسهیل کند.

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: واحدهای تولیدی باید به سمت صادرات حرکت کنند و عمده مشکلات کشور در بخش تولید در بخش واحدهای کوچک تولیدی است.

خاتمی تاکید کرد: باید برای بقا و تداوم تولید واحدهای تولیدی به صادرات تشویق شوند و دارای توان صادراتی باشند.

وی به استفاده از منابع یک منطقه برای توسعه معدن و  صنایع معدنی تاکید کرد و گفت: زمانی که از منابع یک منطقه استفاده می شود باید بومی گزینی مورد توجه مدیران باشد.  

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: طی سال گذشته ۳۶۰ میلیارد تومان از بدهی مالیاتی واحدهای تولیدی استان تقسیط شده است.

خاتمی گفت: تولید در جامعه باید مطابق با شرایطی باشد که عدالت و توازن را جاری کند و رعایت حقوق کارگران که دارای سختی کار و بیمه هستند باید در بخش های مختلف اقتصادی همانند بخش معدن مورد توجه جدی قرار گیرد.  

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید حق کسی ضایع شود و رعایت اصول دین در همه بخش‌ها ضروری است و  باید به دنبال توسعه متوازن در کشور بود.

۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید