اخبار

جلسه ترویجی روستا تعاون و تشکیل تعاونی بانوان کارآفرین روستای رازبین برگزار گردید .

جلسه ترویجی روستا تعاون و تشکیل تعاونی بانوان کارآفرین روستای رازبین برگزار گردید .
سرپرست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زنجان از برگزاری جلسه ترویجی روستا تعاون و تشکیل تعاونی بانوان کارآفرین روستای رازبین خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اسماعیل آقاجانلو گفت : در راستای اجرای سیاست های توسعه و توجه به مشاغل روستایی جلسه ای در محل پایگاه مقاومت روستای رازبین با حضور بانوان روستا برگزار گردید.

وی افزود : در این جلسه پاکمنش رئیس اداره توسعه و ترویج تعاون مهمترین بحث امروز را مباحث اقتصادی و ارتقای سطح زندگی جوامع  و به تبع آن نیاز به درآمد بیشتر خانواده ها عنوان کرد و سپس با اشاره به سیاست های دولت و ماده 27 برنامه ششم توسعه و مزیت های مشاغل خانگی به تشریح طرح روستا تعاون پرداخت.

پاکمنش اظهار داشت :  سیاستهای تشویقی دولت در اعطای تسهیلات کم بهره 12000 میلیارد تومان است  وی در ادامه با اشاره به حدیث« من لا معاش له لا معاد له » پیامبر اسلام و جهت دهی اقتصادی شعار سالهای اخیر مقام معظم رهبری افزایش رفاه و درآمد اقتصادی خانواده و جامعه را وظایف دینی و انسانی تک تک افراد دانست .

 و در پایان پس از پرسش و پاسخ ، توضیحات لازم درخصوص تشکیل و تکمیل هیأت مؤسس تعاونی بانوان کارآفرین روستای رازبین ارائه شد

۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید