اخبار

جلسه اعضاء هیأت مدیره شرکت تعاونی توسعه روستای آستاکل برگزار شد .

جلسه اعضاء هیأت مدیره شرکت تعاونی توسعه روستای آستاکل برگزار شد .
رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم گفت : جلسه اعضاء هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت تعاونی توسعه روستای آستاکل برگزار شد .

 

به گزارش اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد حسن حسینی گفت : جلسه ای با حضور اعضاء هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت تعاونی توسعه روستای آستاکل و تعدادی از مدیران شرکت های تعاونی واقع در روستا در محل اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم تشکیل شد .

درآغاز جلسه حسینی ضمن تقدیر از حضور اعضاء در جلسه به اهداف تشکیل جلسه اشاره نمود و در خصوص تعاون ، ترویج ، تحکیم  ، مشارکت، همکاری و تعاون عمومی توضیحاتی ارائه نمود .

وی اظهار داشت : درجهت تأمین نیازهای مشترک اقتصادی، اجتماعی ، فرهنگی ، کمک به تحقق عدالت اجتماعی و تلاش در جهت ایجاد اشتغال مولد و پایدار باید تلاش فراوان کرد .

وی در ادامه افزود : توسعه و گسترش فعالیت شرکت های تعاونی روستایی به منظور افزایش درآمد و ارتقاء سطح معیشت اهالی روستا می باشد و شرکتهای تعاونی باید از مزایا و محاسن کار دست جمعی روستائیان را آگاه کنند.

 وی در پایان به نحوه احیا و ارائه طرح برای استفاده از تسهیلات اشتغال روستایی اشاره کرد و در ادامه اعضاء حاضر در جلسه به پرسش و پاسخ در خصوص تعاونی پرداختند .

۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید