اخبار

برگزاری اولین جلسه کمیته اجرایی مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش زنجان

برگزاری اولین جلسه کمیته اجرایی مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش زنجان
قائم مقام و سرپرست امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری اولین جلسه کمیته اجرایی دوازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش استان زنجان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، محمد رضا آبی پور گفت :  این مسابقات همه ساله با همکاری متخصصان حوزه قرآنی در سطح استان و در رشته‌های حفظ و ترتیل و مفاهیم برگزار و از نفرات برتر استان به مسابقات ملی اعزام خواهند شد.

 آبی پور اظهار داشت : در راستای سیاست های فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسابقات فرهنگی گوناگون ویژه جامعه کار وتلاش برگزار می شود .

وی افزود : این مسابقات در رشته های قرائت، ترتیل، حفظ کل، حفظ بیست جز  و مفاهیم (جلد ۲۲ تفسیر نمونه) برگزار می شود.

وی عنوان کرد: علاوه بر کارگران، کارفرمایان و تعاونگران و خانواده آنان، افراد تحت پوشش بهزیستی و تأمین اجتماعی و خانواده آنان نیز بشرط داشتن سن بیشتر از 15 سال می توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند و هر متقاضی ثبت نام می تواند در یک رشته از مسابقات ثبت نام نماید.

وی در پایان افزود: بر اساس تصمیمات اخذ شده در جلسه زمان هفته اول آذر ماه 96و مکان برگزاری مسابقات سالن وحدت اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان خواهد بود

۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید