اخبار

جلسه هماهنگی و بازخوانی شیوه نامه اعطاء تسهیلات اشتغالزا برگزار شد.

جلسه هماهنگی و بازخوانی شیوه نامه اعطاء تسهیلات اشتغالزا برگزار شد.
قائم مقام و مدیر اشتغال و توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری جلسه هماهنگی و بازخوانی شیوه نامه اعطاء تسهیلات اشتغالزا و نیز شیوه نامه نحوه تعیین، تشخیص و پرداخت یارانه سود تسهیلات به طرحهای مشمول برنامه اشتغال فراگیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا آبی پور در جلسه هماهنگی و بازخوانی شیوه نامه اعطاء تسهیلات اشتغالزا ضمن عرض تسلیت و همدردی با حادثه دیدگان زلزله غرب کشور گفت: شیوه نامه طی نامه ای برای دستگاهها ارسال شده است و این جلسه برای بازخوانی این شیوه نامه می باشد.

وی با اشاره به اینکه یکی از شاخص های مهم توسعه در کشورها، توسعه فضای کسب و کار می باشد عنوان نمود: هر چقدر هماهنگی ها در بین دستگاهها بیشتر باشد به نفع استان می باشد چرا که این برنامه برای استان و پیشرفت استان می باشد و باید از این برنامه استفاده حداکثری را داشته باشیم.

آبی پور تصریح کرد: دستگاهها باید از عناوین  این برنامه فرصت های مناسب را شناسایی کرده و از آنها استفاده کنند.

وی با بیان اینکه بانک ها منابع مالی دولت برای اجرای طرح ها می باشند، اظهار کرد: ما همراه بانک ها هستیم و سعی در هماهنگی با آنها برای پیشبرد اهداف داریم.

آبی پور با اشاره به طرح کارورزی تأکید کرد: طرح کارورزی رابطه کارگری و کارفرمایی ایجاد نمی کند، چرا که این یکی از دغدغه های اصلی کارفرمایان برای پذیرش کارورز می باشد.

در ادامه جعفری سرپرست دبیرخانه کارگروه اشتغال به توضیح شیوه نامه اعطاء تسهیلات اشتغالزا پرداخت.

در پایان هر یک از حاضرین به بیان دیدگاهها و نطرات خود در رابطه با شیوه نامه اعطاء تسهیلات اشتغالزا پرداختند.

 

۲۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید