اخبار

144 مددجوی بهزیستی تسهیلات اشتغال‌زایی را دریافت کردند

144 مددجوی بهزیستی تسهیلات اشتغال‌زایی را دریافت کردند
مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت: طی سال‌جاری 144 مددجوی بهزیستی به بانک‌های عامل معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد محمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین رویکردهای بهزیستی توانمندسازی جامعه هدف خود است.

وی با اشاره به اینکه توانمندسازی جامعه هدف بهزیستی از طریق ایجاد اشتغال، تامین مسکن و ... اتفاق می‌افتد، اضافه کرد: تلاش داریم جامعه هدف بهزیستی از طریق توانمندسازی بتوانند مسؤولیت زندگی خود را بر عهده بگیرند.
مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه بهزیستی با همکاری بانک‌ها اقدام به ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی می‌کند، اظهار کرد: این تسهیلات به صورت قرض‌الحسنه ارائه می‌شود.
محمدی با اشاره به اینکه در  6 ماهه نخست سال‌جاری 144 مددجوی بهزیستی به بانک‌های عامل معرفی شدند، اظهار کرد: این تسهیلات از منابع 36 گانه اشتغال پرداخت شده است.
وی با اشاره به اینکه تسهیلات پرداختی به مددجویان بهزیستی در طرح‌های مختلف هزینه شده است، گفت: دامداری، کشاورزی، تولیدی پوشاک، قالیبافی، صنایع دستی و... از جمله این بخش‌ها است.
مدیرکل بهزیستی استان زنجان خاطر نشان کرد: طی سال گذشته مبلغ 29 میلیارد ریال اعتبار برای تسهیلات اشتغالزایی مددجویان بهزیستی استان زنجان هزینه شده است.

۲۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید