اخبار

پیگیری امور برای مردم دلنشین و برای دولت یک وظیفه است

پیگیری امور برای مردم دلنشین و برای دولت یک وظیفه است
دکتر محمد عباسی، وزیر تعاون در سفر خود به شهرستان خرمدره، طی گفتگو با گفت : پیگیری این امور برای مردم دلنشین بود و برای دولت یک وظیفه و رسالت است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان دکتر محمد عباسی با اشاره به اینکه سفر سوم با رویکرد فرهنگی انجام شده است، اظهار داشت: ما سعی کردیم در این سفر نگاه فرهنگی عمیق‌تری داشته باشیم به همین خاطر در جلسه هیئت دولت، برنامه‌ریزی‌‌های لازم را با توجه به این دیدگاه انجام می‌دهیم. همچنین همکاران ما در این سفر هر کدام به یکی از شهرستان‌های زنجان رفته‌‌اند تا گزارشی از روند پیشرفت کارها و همچنین مسائلی که دغدغه‌های مردم هستند، در جلسه مطرح کنند.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا پیشرفت مناسبی را در حوزه تعاون نسبت به سفر گذشته خود دیده‌اید گفت: در گزارشی که از مسئولان زنجان گرفته‌ایم نکات خوبی دیده‌ می‌شود. با توجه به ساخت و ساز، اشتغال و تشکیل تعاونی در این استان، به جرأت می‌توان گفت زنجان یکی از استان‌های موفق است. اما به هر حال تعاون امری مردمی است و مردم خودشان باید در این زمینه پیش‌قدم باشند.
 او سپس با اشاره به اینکه حضور در مزار شهدای شهرستان خرمدره یکی از اولویت‌های برنامه‌های وی بوده، افزود: خانواده شهدا می‌دانند که حضور در کنار عزیزان آنها از ارزش‌های ما محسوب می‌شود. ما خود را مدیون آنها می‌دانیم و در هر حوزه‌ای فعالیت کنیم فراموش نخواهیم کرد که آنها چشم و چراغ مردم هستند.
۳ آذر ۱۳۸۹ ۱۳:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید