اخبار

نمایندگان دولت با اختیارات بیشتری در سفرهای استانی حضور پیدا می کنند

نمایندگان دولت با اختیارات بیشتری در سفرهای استانی حضور پیدا می کنند
وزیر تعاون گفت: نمایندگان هیأت دولت با اختیارات بیشتری در سفرهای استانی حضور پیدا می کنند و بر همین اساس در راستای حل مشکلات مردم می‌توانند گام های محکم تری بردارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان ،محمد عباسی درگفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایسنا درزنجان با بیان اینکه مهمترین دغدغه مردم استان، اشتغال می باشد، اظهار کرد: همه کسانی که برای پیگیری و مطرح کردن مشکلات خود آمده بودند، در این مورد موضع مشترکی داشتند.

 این مقام مسئول با اشاره به اینکه یک سری از اشخاص پیگیر مسائل عام‌‌المنفعه شهرستان بودند، خاطرنشان کرد: این مسائل شامل موارد بهداشتی، آموزشی و فرهنگی و در راستای توسعه استان بودند که مردم برای مطرح کردن این مسائل انتخاب شده بودند.
 
وی تصریح کرد: برخی از مشکلاتی که در این دیدارها مطرح می شود در توان پیگیری مسئولین شهرستانی نیست، چرا که آنها اختیارات محدودی دارند اما از جمله مزایای سفرهای استانی این است که مردم مشکلاتشان را مستقیما با مسئولین عالی رتبه کشور مطرح می کنند.
 
عباسی ابرازداشت: مردم پیگیر مسائل توسعه اقتصادی شهرستان خود اعم از رفع موانع موجود بر سر راه سرمایه‌گذاری از طریق تشکیل شرکت‌های تعاونی هستند
 
وی یادآور شد: در هر یک از سفرهای استانی روند بررسی و پیگیری نامه‌ها و خواسته‌های مردم بر اساس تجربه‌های جدیدی که در هر دور از این سفرها به دست می‌آید، مطلوبتر می‌شود.


 

۳ آذر ۱۳۸۹ ۱۳:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید