اخبار

زنجان توان جذب امکانات بیشتر را دارد

زنجان توان جذب امکانات بیشتر را دارد
مدیر عامل بانک توسعه تعاون :زنجان به دلیل دارا بودن زیرساخت‌های لازم از جمله استان‌های پویاست که می‌تواند در آینده جاذب امکانات بیشتری بشود

به گزارش روابط عمومی اداره  کل تعاون استان زنجان:ماشاا... عظیمی، مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور، در سفر خود به شهرستان خرمدره، در گفتگو با خبرنگار اداره کل تعاون استان زنجان گفت: زیرساخت‌ها از نظر فرهنگی، فعالیت‌های جمعی و فنی در استان زنجان فراهم است و هماهنگی خوبی بین بخش‌های مختلف برقرار می‌شود.

وی که همزمان با سفر ریاست جمهوری و وهیئت وزیران به همراه وزیر تعاون به خرمدره آمده بود، در ادامه اظهار داشت: در چند سالی که از عمر دولت نهم و دهم می‌گذرد، ما به طور متوسط 300 درصد افزایش پرداخت تسهیلات به تعاونی‌ها داشته‌ایم. این درصد میانگین کشوری است که زنجان از این میزان هم بالاتر است. این نشان می‌دهد ما به تعاون توجه ویژه‌ای داشته‌ایم. تعاون اولین موسسه‌ای بود که در سال 86 نرخ تسهیلات را در کشور کاهش داد و این مساعدت را متوجه تعاونگران نمود و پس از تأسیس بانک توسعه تعاون نیز این توجه بیشتر شد.

عظیمی افزود: در حال حاضر تعاونگران استان زنجان، به جامعه الکترونیک بانک توسعه تعاون پیوسته‌اند. خدمات ویژه‌ای چون صدور کارت حساب‌های متمرکز الکترونیکی از جمله خدمات بانک توسعه تعاون بوده و اکنون بانکداری همراه هم توسط این بانک انجام می‌شود که امکانی مدرن است. با این کار قصد داریم موبایل تعاونگران کیف پول آنها باشد.

 

۳ آذر ۱۳۸۹ ۱۳:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید