اخبار

حضور مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در آیین تشییع پیکر شهید مدافع حرم

حضور مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در آیین تشییع پیکر شهید مدافع حرم
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در آیین تشیع پیکر مطهر سردار شهید خیراله صمدی شهید مدافع حرم که با حضور مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان زنجان و مسئولین استانی برگزار شد شرکت نمود

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان ، پیکر پاک و مطهر این شهید والامقام در میان حزن و اندوه خانواده شهید صمدی، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس، مسئولان و دیگر اقشار مختلف مردم زنجان از مقابل مسجد جامع تشییع و در مزار شهدا پایین در آغوش خاک آرام گرفت.

شهید والامقام 'خیرالله صمدی' چهارشنبه هفته گذشته در منطقه بوکمال سوریه و در دفاع از حریم اهل بیت (ع) و در مبارزه با نیروهای تکفیری و داعشی به درجه رفیع شهادت نایل آمد و پیکر مطهرش بعداز ظهر دیروز /سه شنبه/ وارد شهر زنجان شده و در میدان بسیج زنجان مورد استقبال قرار گرفت.
شهید صمدی در دوران هشت سال دفاع مقدس نیز در جبهه های نبرد حق علیه باطل در مقابله و مبارزه با سربازان متجاوز رژیم بعث عراق، رشادت ها و ایثارگری های فراوانی کرده بود.
شایان ذکر است: این شهید گرانقدر که از فرماندهان دوران دفاع مقدس بود بیش از 2 سال بود به عنوان مدافع حرم در سوریه با نیروهای تکفیری داعشی مبارزه می کرد

 

۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید