اخبار

مراحل پیگیری نامه‌های مردمی تکامل بیشتری یافته است

مراحل پیگیری نامه‌های مردمی تکامل بیشتری یافته است
وزیر تعاون گفت:یکی از راهکارهای اصولی که این سفرها ی استانی را عزتمند می‌کند، این است که مشکلات مردم مستقیماً به دست اعضای هیئت دولت حل می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان:دکتر محمد عباسی، وزیر تعاون با تاکید بر این مطلب گفت: افرادی که برای طرح موضوعات و مشکلات آمده بودند همگی از یک زیرمجموعه نبوده و مسائل مختلفی را مطرح کردند. یک عده پیگیر مسائل عام المنفعه مثل موارد آموزشی و فرهنگی و غیره بودند که این گونه موردها باید در سطح ملی بررسی و حل شود. برخی دیگر با هدف توسعه شهرستان خرمدره و استان زنجان درصدد سرمایه‌گذاری بوده و قصد داشتند از طریق تشکیل تعاونی و یا کمک سایر شرکت‌ها به تحقق این موضوع بپردازند. این افراد بیشتر دغدغه اشتغال ساکنان این استان را داشتند. علاوه بر اینها عده‌ای نیز مشکل شخصی داشته و همچنین برخی از جانبازان نیز با ما دیدار کردند. ما مواردی را که در سطح شهرستان قابل حل بود مورد بررسی قرار دادیم و بقیه باید در سطح ملی پیگیری شود.

دکتر عباسی در پاسخ به این سئوال که به گفته خود مردم برخی از مسائل وزارت حل شده اما دستگاه‌های اجرایی پیگیری‌های لازم را نمی‌کنند اظهار داشت: اکنون در ریاست جمهوری مراحل پیگیری نامه‌ها تکامل بیشتری یافته، چرا که در هر دوره ما تجربه‌های جدیدی را به دست می‌آوریم. اکنون نویسنده نامه‌های سفر گذشته که فاقد شماره تلفن و آدرس بود با پیگیری‌های همکاران، شناسایی و مشکلات آنها مورد بررسی قرار گرفته است. این را خود خانواده‌ها هم باور نمی‌کردند. این اتفاق بیشتر به خاطر حس دلسوزی و علاقه‌مندی ریاست جمهوری اسلامی ایران به حل مشکلات مردم است. 

 

 

۸ آذر ۱۳۸۹ ۰۸:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید