اخبار

برگزاری جلسه ای در راستای اجرای برنامه ملی استقرار مداخلات پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید (طرح کاج)

برگزاری جلسه ای در راستای اجرای برنامه ملی استقرار مداخلات پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید (طرح کاج)
قائم مقام مدیر کل و مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: جلسه ای در راستای اجرای برنامه ملی استقرار مداخلات پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید (طرح کاج) برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا آبی پور با بیان این مطلب افزود: این جلسه با دستور جلسه ارائه گزارش کامل در خصوص اجرای طرح ملی استقرار مداخلات پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید (طرح کاج) در واحدهای مشمول توسط روسای ادارات شهرستانی به همراه مستندات و همچنین ارائه مسائل و مشکلات طرح کاج توسط روسای ادارات شهرستانی جهت انعکاس به وزارتخانه برگزار شد.

طارمی رئیس اداره امور بیمه ای و آسیب های اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این جلسه با اشاره به اینکه در کل کشور آمار اعتیاد در جامعه کار و تولید حدود 8/23 درصد می باشد گفت: بحث اعتیاد در واحدهای تولیدی در استان خوشبختانه نسبت به کل کشور پایین می باشد.

وی با بیان اینکه 56 بهبان در استان وجود دارد ادامه داد: وظایف بهبان ها بهبود سبک زندگی شاغلین در واحدهای تولیدی و آموزش آنها می باشد که در همین راستا بسته آموزشی در 5 بخش در اختیار آنها قرار گرفته تا با استفاده از این بسته های آموزشی به شاغلین آموزش داده شوند.

طارمی با اشاره به ثبت نام 3653 کارگر در این طرح برای شرکت در دوره ها عنوان نمود: روسای شهرستان ها باید از واحدهای تولیدی و خانه های بهداشت آنها بازدید داشته باشند.

 

۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید