اخبار

۱۰۰ مسکن در مناطق زلزله‌زده توسط کمیته امداد استان زنجان احداث می‌شود

۱۰۰ مسکن در مناطق زلزله‌زده توسط کمیته امداد استان زنجان احداث می‌شود
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: با استفاده از کمک‌های مردمی و منابع داخلی کمیته امداد استان زنجان ۱۰۰ واحد مسکونی در مناطق زلزله‌زده غرب کشور احداث می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان هدایت صفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان با اشاره به اقدامات کمیته امداد زنجان در منطقه زلزله‌زده غرب کشور اظهار داشت: کمیته امداد استان زنجان تا دیروز 800 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی توسط مردم مهربان استان زنجان جمع‌آوری کرده است.

وی افزود: کمک‌های مردمی استان توسط 11 دستگاه کامیون و 16 دستگاه نیسان به استان کرمانشاه ارسال شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان به اقلام فرستاده شده به غرب کشور اشاره و خاطرنشان کرد: اقلامی مانند فرش، پتو، چراغ والور، آب معدنی، مواد غذایی و لباس گرم به کمک مردم استان زنجان جمع‌آوری شد و به مردم زلزله‌زدگان استان کرمانشاه فرستاده شد و همچنان این کمک‌های مردمی ادامه دارد.

وی به احداث 100 واحد مسکونی در منطقه زلزله‌زده غرب کشور اشاره و ابراز کرد: امیدواریم با جمع‌آوری سرانه هر واحد مسکونی 10 میلیون تومان‌ و با کمک‌های مالی منابع داخلی کمیته امداد بتوانیم 100 واحد مسکونی را احداث کنیم.

صفری به شماره ‌حساب‌های کمیته امداد برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی برای مردم استان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: شماره حساب 0108640425009 برای این منظور پیش‌بینی شده و نیز  با شماره‌گیری *8877*24# می‌توانند کمک‌های خود را ارسال کنند.

وی گفت: اداره‌های کمیته‌ امداد در همه شهرستان‌های استان و همچنین پایگاه‌ها و مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید