اخبار

"با تقویت روند نظارت بر تعاونی‌های مسکن، دیگر شاهد بروز مشکلات در این تعاونی‌ها نخواهیم بود

"با تقویت روند نظارت بر تعاونی‌های مسکن، دیگر شاهد بروز مشکلات در این تعاونی‌ها نخواهیم بود
معاون تشکیل، نظارت و توسعه تعاونی‌های وزارت تعاون در زنجان: " با تقویت روند نظارت بر تعاونی‌های مسکن، دیگر شاهد بروز مشکلات در این تعاونی‌ها نخواهیم بود."
وهاب فرهمند، معاون تشکیل، نظارت و توسعه تعاونی‌های وزارت تعاون، در گفت‌وگو با خبرنگار اداره کل تعاون زنجان با اعلام این مطلب افزود:، فصل مشترک مراجعین به اداره تعاون، مشکلات مربوط به تعاونی‌‌های مسکن بود و تا آنجایی که توانستیم در رفع مشکلات کوشیدیم.
وی ادامه داد: عمده مشکلات مراجعین مربوط به احداث مسکن در زمین‌های خارج از محدوده و بدون مجوز بود که با مساعدت استاندار و پیگیری اداره کل تعاون و راهکارهای پیش بینی شده، مشکل این مراجعین حل خواهد شد.
فرهمند از تقویت نظارت وزارت تعاون بر تعاونی‌های مسکن خبر داده و گفت: در آینده و با روند نظارتی که در وزارت تعاون در حال انجام است، شاهد بروز مشکلات در تعاونی‌های مسکن نخواهیم بود.
معاون تشکیل، نظارت و توسعه تعاونی‌های وزارت تعاون، در مورد اولویت تشکیل تعاونی‌ها نیز گفت: سالانه 10 هزار تعاونی در سراسر کشور تشکیل می‌شود که اولویت‌های آن‌ها منطقه به منطقه فرق می‌کند، در استان زنجان هم پس از بررسی‌ نیازها و امکانات اولویت تشکیل تعاونی‌ها تصویب و ابلاغ می‌شود.
وی روند توسعه استان را مناسب ارزیابی کرده و گفت: پایه‌های صنعتی در استان زنجان به خوبی در حال رشد است و سرمایه‌گذاری به سمت این استان سوق پیدا کرده که این در آینده، پیشرفت و توسعه هرچه بیشتر استان را موجب می شود.
۸ آذر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید