اخبار

تعاونی‌های استان زنجان وضعیت قابل قبولی دارند

تعاونی‌های استان زنجان وضعیت قابل قبولی دارند
مدیرکل دفتر تعاونی‌های توزیعی وزارت تعاون:تشکیل، توسعه و توانمندسازی تعاونی‌ها، برنامه اصلی وزارت تعاون برای تقویت این بخش از اقتصاد کشور است.

به گزارش روابط عمو می اداره کل تعاون استان زنجان احمد بیگدلی شاملو، مدیرکل دفتر تعاونی‌های توزیعی وزارت تعاون  با اعلام این مطلب اضافه کرد: برای توسعه و تقویت تعاونی‌ها در همه استان‌ها برنامه‌ریزی صورت گرفته است. توانمندسازی از طریق اتحادیه‌ها، گسترش شبکه‌های تعاونی، تقویت نظارت بر تعاونی‌ها از طریق سامانه مجازی و به روش فیزیکی و تقویت مدیریت تعاونی‌ها از طریق حسابرسی از جمله برنامه‌هایی است که در وزارت تعاون برای این منظور در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به مسئولیت وزارت تعاون در امر اشتغال، مسئولیت این وزارت‌خانه را ساماندهی جویندگان کار دانست و گفت: این کار از طریق بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون انجام می‌شود و آن‌هایی که آمادگی و تخصص داشته و تنها مشکل مالی دارند در قالب تعاونی ساماندهی می‌شوند و آن‌هایی که نیاز به توانمندسازی دارند قبل از ورود به بازار کار، آماده و راهنمایی می شوند.

بیگدلی شاملو در مورد وضعیت تعاونی‌های استان زنجان نیز اظهار داشت: زنجان جزو استان‌هایی است که تعاونی‌هایش وضعیت قابل قبولی دارند و  این محصول نظم و انضباط حاکم بر اداره کل تعاون و مدیریت صحیح در این استان است.

 

۹ آذر ۱۳۸۹ ۰۸:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید