اخبار

ارتباط نزدیک مردم و مسئولین؛‌ دستاورد سفر هیئت دولت

ارتباط نزدیک مردم و مسئولین؛‌ دستاورد سفر هیئت دولت
مدیرکل تعاون استان زنجان:برقراری یک ارتباط نزدیک بین مردم و مسئولین، ازمهم‌ترین دستاورد های سفر ریاست جمهوری، هیئت وزیران و مدیران عالی‌رتبه به استان زنجان بود."
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان سیدموسی متوسلین، مدیرکل تعاون استان زنجان افزود: در گذشته اگر فردی از شهرستان قصد داشت که مدیری را در مرکز ببیند باید سال‌ها در انتظار می‌ماند اما اکنون مدیران و وزیران و حتی فرد ریاست جمهوری به استان‌ها سفر کرده و ارتباط نزدیکی با مردم برقرار می‌کنند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه طی این دو روز درخواست‌ها و شکایت‌هایی از سوی مردم به اداره تعاون ارائه شده گفت: 90درصد افرادی که به اداره کل تعاون مراجعه کرده‌اند جویای کار بوده‌اند. 4000 نفر به این اداره آمده و مشورت‌ها و راهنمایی‌های لازم به آنها ارائه شده است.

متوسلین در خصوص مصوبات هیئت دولت در حوزه تعاون افزود: 200 مصوبه در سطح استان داشتیم که هشت مورد آن در خصوص حوزه تعاون بود. تأمین اعتبار 30 میلیارد تومانی برای تعاونی‌های فراگیر یکی از این مصوبات بود که در سال 89 و 90 ارائه خواهد شد. اگر این مورد محقق شده ما به اندازه تسهیلات کل بانک‌ها در طی پنچ سال گذشته، بودجه در اختیار تعاونی‌ها قرار خواهیم داد. اعتبار پنچ میلیارد تومانی از منابع بانک توسعه تعاون برای سرمایه در گردش شرکت‌های تعاونی فعال از دیگر مصوبات بود. همچنین در جلسه هیئت دولت 5/3 میلیارد تومان اعتبار برای تعاونی‌های فارغ التحصیلان، بانوان و تعاونی‌های دانش‌بنیان به تصویب رسید

۹ آذر ۱۳۸۹ ۰۸:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید