اخبار

تعاون؛ بازوی توانمند برای ایجاد اشتغال

تعاون؛ بازوی توانمند برای ایجاد اشتغال
مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان از بخش تعاون به عنوان بازوی توانمند برای ایجاد اشتغال در بخش‌های مختلف یاد کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا یوسفی با بیان اینکه بخش تعاون از دیرباز تا به امروز توانسته است سهم به‌سزایی در ایجاد اشتغال ایفا کند، افزود: این سهم به این دلیل است که بخش تعاون از ظرفیت توانمند مردم به عنوان سرمایه‌گذاران بخش غیردولتی استفاده می‌کند و این خود می‌تواند نقطه قوت این بخش باشد.

 وی با یادآوری اینکه علی‌رغم ظرفیت‌هایی که بخش تعاون در ایجاد اشتغال دارد، متاسفانه این بخش هنوز نتوانسته است سهم 25 درصدی خود را در اقتصاد ملی به دست آورد کند، تصریح کرد: بی تردید برای رفع معضل بیکاری در استان، باید از ظرفیت بخش‌های مختلف استفاده کرد که بی‌شک یکی از ارزشمندترین و مؤثرترین بخش‌ها همین بخش تعاون است که باید توجه جدی نسبت به آن صورت گیرد.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان با تاکید بر اینکه مقوله اشتغال به گونه‌ای است که نمی‌توان چند دستگاه را متولی مرتفع کردن این دغدغه دانست، خاطرنشان کرد: بی‌تردید، همکاری همه دستگاه‌های ذی‌ربط در استان، باعث خواهد شد تا گام بلندی در راستای رفع معضل بیکاری در استان برداشته شود .

۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۴:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید