اخبار

تجلیل از مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان زنجان

تجلیل از مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از: تجلیل مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان زنجان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان در این مراسم گفت: مدیران کشور نسبت به کاربرد پژوهش احساس نیاز نمی‌کنند.

  فرامرز نیک‌سرشت با بیان اینکه محدودیت، معذوریت، اضطرار و کارآمد نبودن برخی قوانین در کشور باعث شده که پژوهش جایگاه واقعی خود را نداشته باشد، اظهار کرد: یکی از مشکلات اساسی کشور این است که هیچ‌کدام از ما هنوز نسبت به لزوم بهره‌گیری از پژوهش‌های کاربردی احساس نیاز نکرده‌ایم و این ناشی از منابع بی‌حد و حصری است که در اختیار داریم.

  این مسئول ادامه داد: افرادی که به این حد از نیاز رسیده باشند خیلی معدود هستند در حالی که کشوری مثل ژاپن اگر اهداف خود را حول محور پژوهش دنبال نکند، احساس مرگ می‌کند. متاسفانه به ذخیره ارزی منفی رسیده‌ایم ولی هنوز هم نسبت به لزوم برخورداری از پژوهش‌هایی که به فناوری منتج شود احساس نیاز نمی‌کنیم.

 

شایان ذکر است  در این مراسم  که سالن اجتماعات روزبه دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار گردید از محمدرضا یوسفی مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان نیز به دلیل جذب اعتبارات پژوهشی در سال 95 تقدیر بعمل آمد .

۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید