اخبار

نفرات برتر مسابقات قرآنی جامعه کار و تلاش استان معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات قرآنی جامعه کار و تلاش استان معرفی شدند
مدیرروابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه در مسابقات قرآنی جامعه کار و تلاش 47 نفر حضور داشتند، گفت: در این مسابقات 17 خانم و 30 آقا به رقابت پرداختند و نفرات برتر استانی به مرحله کشوری این مسابقات اعزام می‌شوند


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی اظهار کرد: دوازدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان زنجان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
وی با اشاره به اینکه دوازدهمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش  با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان و نظارت رئیس اداره امور قرآنی به عنوان نماینده سازمان دارالقرآن الکریم کشور حجت‌الاسلام بهبودی برگزار شد، تصریح کرد: هدف از این اقدام ترویج برنامه‌های قرآنی در جامعه کار و تولید بود.
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: این مسابقات در دو گروه خواهران و برادران در رشته‌های قرائت، مفاهیم و حفظ 10 جزء، 20 جزء و کل قرآن برگزار شد.
احدی با بیان اینکه در این دوره 47 نفر حضور داشتند، گفت: در این مسابقات 17 خانم و 30 آقا به رقابت پرداختند و نفرات برتر استانی به مرحله کشوری این مسابقات اعزام خواهند شد.
وی گفت: در رشته قرائت نیز جواد محمودی از شرکت صنایع کابل و کمان نفر نخست و الهام جعفری از شرکت ایران ترانسفو نفر دوم شد.
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ادامه داد: همچنین در رشته قرائت ترتیل  نیز سعید دویران از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان نفر نخست و فاطمه محمدی از شرکت ایران ترانسفو دوم شد.
احدی با بیان اینکه در رشته حفظ برادران  نیز در 10 جزء سید مهدی صفوی ، در 20 جزء ناصر مقدم آقاجری  و در رشته حفظ کل مهدی نوری از شرکت ایران ترانسفو نفر اول شد.
وی با بیان اینکه رشته حفظ خواهران از رشته 10 جزء زهرا رجبی گوندره از شرکت سیمان زنجان خدابنده و رشته 20 جزء هانیه نوری از شرکت ایران ترانسفو به مقام نخست دست یافتند، گفت: همچنین در رشته مفاهیم علی حسنی از شرکت توزیع برق خدابنده نفر نخست و فریبا رجبلو از شرکت پارس سوئیچ به مقام نخست رسید.

۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید