اخبار

مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجرا است .

مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجرا است .
استاندار زنجان گفت: مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برای همه دستگاه ها لازم الاجرا است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان  به نقل از سایت استانداری اسدالله درویش امیری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، با بیان اینکه تصمیمات کارگروه قطعی بوده و باید عملیاتی شود، افزود: مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برای همه دستگاه ها لازم الاجرا است.

وی ادامه داد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان با اهداف و اختیاراتی تشکیل شده است و تصمیمات این کارگروه تصمیمات جمعی و لازم الاجرا است.

درویش امیری افزود: اینکه تصمیمات کارگروه متوجه دبیرخانه کارگروه شود،  قابل قبول نبوده و مصوبات کارگروه نیز مربوط به مدیر کل یک دستگاه نیست و مربوط به تصمیم اعضای کارگروه است.

استاندار زنجان با اشاره به وظایف و اهداف کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، گفت: تشکیل و وظایف این کارگروه مطابق با مصوبه هیئت وزیران بوده و تصمیمات آن مربوط به اعضای کارگروه است و نباید تنها یک دستگاه نسبت به تصمیمات پاسخگو باشد.

درویش امیری افزود: تاکنون اقدامات کارگروه موجب کاهش مشکلات واحدهای تولیدی استان شده و این مسیر باید با جدیت کامل ادامه یابد.

وی تاکید کرد: هرآنچه که در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تصمیم گیری می شود، لازم الاجرا بوده و نباید یک دستگاه، یکی دیگر از دستگاه های دیگر را زیر سوال ببرد و این اصلا پذیرفته شده نیست.

۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید