اخبار

بازدید کارکنان حوزه تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از شرکت های تعاونی گیلان

بازدید کارکنان حوزه تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از شرکت های تعاونی گیلان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مدیران وکارشناسان حوزه تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از شرکتهای تعاونی استان گیلان بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان رئیس اداره توسعه تعاونی‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گزارش اجمالی از شرکت‌های تعاونی استان گیلان ارائه و اظهار داشت: در حال حاضر تعداد 32 مزرعه ماهیان خاویاری موجود است که از این تعداد 25 مزرعه اختصاصی ماهیان خاویاری در سطح استان فعال و هفت مزرعه به طور تلفیقی گرم آبی و خاویاری فعالیت دارند.

 فرشید تحویلداری با اشاره به اینکه در حال حاضر سازماندهی و تامین بچه ماهیان و فروش ماهیان خاویاری از مشکلات و معضلات پیش رو شیلات و تولیدکنندگان است، گفت: امید است، با تشکیل اتحادیه منسجم و قوی شاهد مرتفع شدن آن باشیم.

 رئیس اداره توسعه تعاونی‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گفت: هم اکنون نیز در حال رایزنی با بنیاد مستضعفان برای اخذ تسهیلات در راستای اضافه کردن 10 مزرعه دیگر به پرورش ماهیان خاویاری هستیم.

وی همچنین در رابطه با شرکت‌های تعاونی توسعه عمران و سهامی عام مطالبی را ارائه و در پایان ضمن ابراز خرسندی در ارتباط با این جلسات و بازدیدها و آشنایی با همکاران استان‌های دیگر  ابراز امیدواری کرد، تا بتوانیم با استان‌های دیگر نیز تبادل اطلاعات درباره حوزه تعاون داشته باشیم.

 در ادامه رئیس اداره توسعه تعاونی‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان هم ضمن تقدیر و تشکراز میزبانی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان گیلان ، افزود: در زمینه طرح روستا تعاون در سطح استان زنجان فعالیت چشمگیری داشته‌ایم و تا حدودی در همه روستاهای استان تبلیغات ترویجی اقدام شده است.

۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۵:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید