اخبار

اشتغالزایی برای 814 نفر از محل فعالیت کاریابی‌های استان زنجان

اشتغالزایی برای 814 نفر از محل فعالیت کاریابی‌های استان زنجان
سرپرست اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از اشتغالزایی برای 814 نفر از محل فعالیت کاریابی‌های استان زنجان خبر داد و گفت: این تعداد اشتغالزایی در نیمه نخست امسال انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا رهروی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ کاریابی‌های استان اظهار کرد: یکی از موضوعات مورد توجه توسط اداره کل تعاون استان زنجان، استفاده از ظرفیت کاریابی‌ها در اشتغالزایی است.

وی با اشاره به اینکه فروردین امسال از محل فعالیت کاریابی‌ها برای 99 نفر اشتغالزایی شده است، گفت: این آمار در اردیبهشت امسال به 117 نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه تعداد بکارگماری در خردادماه از محل کاریابی‌ها 132 نفر بوده است، گفت: همچنین طی تیرماه نیز برای 147 نفر کاریابی شده است.

رهروی همچنین تعداد بکارگماری در مردادماه را 146 نفر و در شهریورماه 173 نفر اعلام کرد و افزود: در مجموع طی نیمه نخست امسال برای 814 نفر از محل کاریابی‌های استان اشتغالزایی شده است.

وی با اشاره به اینکه کاریابی‌های استان بر اساس میزان اشتغالزایی و بکارگماری رتبه‌بندی شده‌اند، اضافه کرد: به ترتیب اشتغالزایی ایجاد شده رتبه‌بندی کاریابی‌های استان شامل کارآفرین، کارآمد، کاریابان، کاردان، بهار، رستم‌خانی، ثمین، آتیه‌سازان، بهین کارگستر، صدرا، بهرهورسازان، آینده‌نگر؛ الغدیر، همیار، کوروش، سروش، نمایندگی کاریابی کارآفرین، نمایندگی ثمین ایجرود است.

۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید