اخبار

ثبت‌نام 255 کارآفرین در جشنواره کارآفرینان برتر

ثبت‌نام 255 کارآفرین در جشنواره کارآفرینان برتر
مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از ثبت‌نام 255 کارآفرین در جشنواره کارآفرینان برتر خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی با اشاره به برگزاری دوازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان زنجان اظهار کرد: ثبت نام دوازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان زنجان از 11 شهریور ماه سالجاری آغاز و تا پایان روز سه شنبه مورخ 11 مهرماه سالجاری انجام شد.

وی با بیان اینکه تمامی صاحبان کسب و کار دارای نوآوری و خلاقیت و افراد و شرکتهایی که واجد شرایط کارآفرینی بودند مجاز به شرکت در این جشنواره بودند، تصریح کرد: کارآفرینان برتر در سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات می‌توانستند در این جشنواره شرکت کنند.

یوسفی با بیان اینکه در مرحله نخست بت‌نام پس از یک مرحله فیلتر 255 کارآفرین در سطح استان ثبت نام کردند، گفت: این آمار در مقایسه با سال قبل رشد چشمگیری داشته است.

وی گفت: هم اکنون مدارک در مرحله برسی مستندات ثبت نام و همچنین رزومه شرکت کنندگان هستیم.

وی با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر گفت: این جشنواره با هدف برانگیخته کردن روحیه خلاقیت، استقلال عمل و نوآوری و زمینه‌سازی ورود جوانان به بازارهای کسب و کار برگزار می‌شود.

 یوسفی به تغییر روند برگزاری این جشنواره در مقایسه با سال قبل نیز اشاره کرد و افزود: در این جشنواره کانون کارآفرینان استان، خانه تعاونگران و اتاق تعاونگران استان هم ورود کرده است

۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید