اخبار

یکی از برنامه‌های موثر در استفاده از ظرفیت‌های موجود جلب مشارکت شهروندان است

یکی از برنامه‌های موثر در استفاده از ظرفیت‌های موجود جلب مشارکت شهروندان  است
رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم

 محمد حسن حسینی در جلسه مشترک با شهردار طارم ضمن ارائه گزارشی از فعالیت اداره تعاون شهرستان طارم اظهار کرد: یکی از موضوعات مورد توجه توسط این اداره  تشکیل تعاونی‌ها برای شهروندان به منظور جلب مشارکت شهروندان در طرح‌ها و برنامه‌های شهری است.

وی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های موثر در استفاده از ظرفیت‌های موجود در راستای جلب مشارکت شهروندان به منظور ایجاد منابع درآمد پایدار برای شهرداری و انجام هرچه بهتر و موثرتر برنامه‌ها و طرح‌های شهری با خودیاری اهالی و استفاده از ظرفیت سرمایه‌های خرد آنها در آبادانی شهر از جمله استفاده از ظرفیت تعاونی توسعه عمران شهرستان طارم است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم در ادامه نسبت به تجزیه و تحلیل اقتصاد شهر آب‌بر که یک شهر اداری کشاورزی است زمینه‌های عملکردی برای مشارکت شهرداری و همیاری‌ها در قالب تشکل‌های تعاونی

حسینی همچنین در این جلسه به مباحث مربوط در زمینه تهیه و نصب بیلبردها و بنرهای آموزشی راجع به مواد قانون کار ، یا مزایای فعالیت در قالب تعاونی، پیام‌های اخلاقی و پیشگیرانه اعتیاد در میان کارگران و فعالین بخش‌های مختلف اقتصادی و... ارائه و در زمینه بهره‌گیری از ظرفیت آماده بهره برداری مجموعه ورزشی کارگران برای تیم‌های مختلف مورد حمایت شهرداری آب بر نیز موضوعاتی مطرح شد.

۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید