اخبار

بسیج کارگری ظرفیت بالایی برای تحقق اقتصاد مقاومتی دارد.

بسیج کارگری ظرفیت بالایی برای تحقق اقتصاد مقاومتی دارد.
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: بسیج جامعه کارگری ظرفیت بالایی برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و پیشرفت کشور دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا یوسفی در آیین تجلیل از خانواده شهدای منتسب به اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان و مراسم تودیع و معارفه فرماندهان بسیج کارگری استان با اشاره به سخنان رهبر انقلاب که فرمودند "بسیج کلید طلایی حل مشکلات نظام است" گفت: هرجا تفکر بسیجی با نگاه بسیجی باشد به دنبال آن عمل جهادی و موفقیت است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان اظهار کرد: بسیج همواره با حضور در بخش‌های مختلف و ارائه خدمات مخلصانه از نقش و جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده است که در این عرصه همه ما بسیجی هستیم و باید به وظیفه کنونی خود به عنوان بسیجی واقف باشیم.

محمدرضا یوسفی یادآور شد: مقابله و مبارزه با داعش یکی از عرصه‌های مهم در تاریخ کشور محسوب می‌شود که رزمندگان اسلام همچون سردار سلیمانی و شهدای مدافع حرم با جان‌فشانی و تدبیر مقام معظم رهبری، داعش را که بلای جان مسلمین و انسانیت شده بود، در منطقه زمین‌گیر کردند.

وی تصریح کرد: از آغاز انقلاب تاکنون با انواع تهدیدهای خشن روبرو بوده ایم ولی علت اینکه موفق دشمنان موفق نشده اند، حضور مردم و رهبری بوده است که توانسته تهدید ا را به فرصت تبدیل کند.

، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان نیز با تاکید بر اینکه همه ما باید به‌عنوان یک بسیجی به وظایف خود آگاه باشیم، خاطرنشان کرد: جایگاه ارزشمندی که بسیج به دست آورده، به واسطه حضور در عرصه‌های مختلف بوده و این حضور تداوم خواهد داشت.

یوسفی در خصوص اهمیت نقش شهدا در امنیت کنونی کشور اظهار کرد: گاهی ما توجه نداریم که چه مسیری را طی کرده‌ایم، در حالی که این مساله بسیار حائز اهمیت است.

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه از جان ودل قدردان حضور همکاران منتسب به شهدا در اداره کل هستیم  تصریح کرد: توجه داشته‌باشید که چه مشقاتی را در هشت سال جنگ بعد از انقلاب پشت سر گذاشته‌ایم و با چه مسائلی دست و پنجه نرم کردیم، به سادگی این مسائل را پشت سر نگذارید.

در پایان این مراسم سرهنگ یحیی احمدی به عنوان فرمانده جدید بسیج کارگری معارفه و از زحمات سرهنگ رسول اکبری فرمانده سابق این نهاد قدردانی شد. همچنین از خانواده‌های شهیدان، اجاقلو، محمدی، باقری، خیرخواه، حسینی، محمدی ، فیروزی،احدی ، معصومی ، بازرگان ،بهرامی و عباسی تجلیل به عمل آمد .

۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید