اخبار

فرمانده سازمان بسیج کارگری استان زنجان معرفی شد.

فرمانده سازمان بسیج کارگری استان زنجان معرفی شد.
در آیینی با حضور فرمانده سپاه انصارالمهدی عج استان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان سرهنگ احمدی به عنوان فرمانده جدید سازمان بسیج کارگری استان زنجان معرفی شد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در این مراسم اظهارداشت: هر جا روحیه جهادی شکل گیرد و این روحیه در همه عرصه‌ها از جمله علمی، اقتصادی، فرهنگی، نظامی و غیره باشد پیروز خواهیم بود که در آن هیچ تردیدی نیست. امروز بسیج به یک تشکل خاص تعلق ندارد، بلکه متعلق به انقلاب اسلامی است و باید این شجره طیبه را تقویت کنیم.

کرمی یادآور شد: شهید حججی یک رزمنده بود که با شهادتش دنیا را تکان داد و این نشان از اهمیت مقاومت در اسلام و انقلاب اسلامی دارد که با تاسی از سیدالشهدا (ع) درس مهمی را به دنیا داد و در این راه به شهادت رسید.

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در این آیین گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از گسترش فرهنگ انقلابی و بیداری اسلامی مردم جهان در هراس هستند و مردم پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد بوده اند که استکبار جهانی از هیچ کوششی برای براندازی نظام الهی ایران اسلامی دریغ نکرده که البته همیشه به برکت الطاف خداوند متعال، رهبری های داهیانه امام راحل (ره ) و رهبر معظم انقلاب و هوشیاری ملت فهیم و ولایتمدار ایران اسلامی هیچگاه نتوانسه اند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

در پایان این مراسم سرهنگ یحیی احمدی به عنوان فرمانده جدید بسیج کارگری معارفه و از زحمات سرهنگ رسول اکبری فرمانده سابق این نهاد قدردانی شد.

۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید