اخبار

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان: روحیه جهادی پیش‌برنده همه کارها است

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان: روحیه جهادی پیش‌برنده همه کارها است
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان تاکید کرد: آنچه که تا به امروز باعث پیروزی و توفیق در کارها شده، داشتن روحیه جهادی بوده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان سردار جهانبخش کرمی در آیین تجلیل از خانواده شهدای منتسب به اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان و مراسم تودیع و معارفه فرماندهان بسیج کارگری استان با بیان اینکه تقویت بسیج باید یکی از اولویت‌های جامعه اسلامی باشد، افزود: این تقویت از آن جهت است که بسیج متعلق به این انقلاب بوده و متعلق به شخص یا تشکل خاصی نیست.

وی با یادآوری اینکه بسیج در طول چهار دهه اخیر وفاداری خود به ولایت و انقلاب را با حضور موثر در صحنه‌های مختلف نظام به اثبات رسانده است، اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان همواره در صدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی بودند که بصیریت‌ بسیجیان و عمل به منویات رهبر فرزانه انقلاب، هرگز اجازه تحقق نقشه‌های شوم دشمنان را نداد و آن‌ها را در رسیدن به اهداف‌شان ناکام گذاشت.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه یکی از صحنه‌های حساسی که بسیج با حضور باصلابت خود، شایستگی‌هایش را به اثبات رساند، عرصه دفاع‌مقدس بود، افزود: علاوه بر این عرصه حساس که هشت سال به طول انجامید، بسیج در خارج از مرزها نیز در برابر لشکر خبیث داعش ایستادگی کرد تا این گروهک تروریستی زمین‌گیر شود.

در پایان این مراسم سرهنگ یحیی احمدی به عنوان فرمانده جدید بسیج کارگری معارفه و از زحمات سرهنگ رسول اکبری فرمانده سابق این نهاد قدردانی شد. همچنین از خانواده‌های شهیدان، اجاقلو، محمدی، باقری، خیرخواه، حسینی، محمدی ، فیروزی،احدی ، معصومی ، بازرگان ،بهرامی و عباسی تجلیل به عمل آمد

۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید