اخبار

برای رونق تولید و اشتغال با تمام توان تلاش می کنیم.

برای رونق تولید و اشتغال با تمام توان تلاش می کنیم.
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اهمیت ایجاد بستر برای سرمایه گذاری در استان گفت: برای رونق تولید و اشتغال با تمام توان تلاش می کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در دیدار با  مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری زنجان و مدیرکل هماهنگی امور استانداری زنجان ضمن تبریک به مناسبت انتصابات جدید و آرزوی موفقیت برای آنها اظهار کرد: در راه رسیدن به توسعه استان توجه به وجود زیرساخت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی اظهار کرد: باید به بخش خصوصی احساس اطمینان بیشتر دهیم تا با خیال راحت سرمایه گذاری کنند و ضروری است همه دست به دست هم دهیم تا شعار سال تحقق یابد..

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با یادآوری اینکه علی‌رغم ظرفیت‌هایی که بخش تعاون در ایجاد اشتغال دارد، متاسفانه این بخش هنوز نتوانسته است سهم 25 درصدی خود را در اقتصاد ملی به دست آورد کند، تصریح کرد: بی تردید برای رفع معضل بیکاری در استان، باید از ظرفیت بخش‌های مختلف استفاده کرد که بی‌شک یکی از ارزشمندترین و مؤثرترین بخش‌ها همین بخش تعاون است که باید توجه جدی نسبت به آن صورت گیرد.

یوسفی با تاکید بر اینکه مقوله اشتغال به گونه‌ای است که نمی‌توان چند دستگاه را متولی مرتفع کردن این دغدغه دانست، افزود: بی‌تردید، همکاری همه دستگاه‌های ذی‌ربط در استان، باعث خواهد شد تا گام بلندی در راستای رفع معضل بیکاری در استان برداشته شود.

وی با بیان اینکه تلاش می‌شود ظرفیت‌های خالی واحدهای تولیدی فعال شود، گفت: فعال شدن این ظرفیت‌های خالی منجر به خلق فرصت‌های شغلی جدید خواهد شد.

یوسفی همچنین افزود: امیدواریم با تعاملان بیشتر شاهد شکوفایی هرچه بیشتر تعاون در اقتصاد استان باشیم.

۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید