اخبار

پژوهش عامل توسعه و تعالی کشور است.

پژوهش عامل توسعه و تعالی کشور است.
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در نشست صمیمی با پژوهشگران اداره کل گفت : پژوهش عامل توسعه و تعالی کشور است .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، در ابتدای این جلسه، سجاد اجاقلو دبیر کمیته آموزش و پژوهش ، ضمن تبریک هفته پژوهش، گفت: پژوهش و تحقیق از اصلی ترین پایه های پیشرفت و توسعه جامعه است و حمایت از پژوهش و پژوهشگران برای رسیدن به اقتصاد دانش بنیان امری ضروری است.


در ادامه این جلسه، محمدرضا یوسفی مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش و 25آذر روز پژوهش گفت: پژوهش و تحقیق باید در هر امری بر اساس نیاز صورت گیرد و از نتایج آن در بخش های مختلف بهره گیری شود و از پژوهشگران و محققان به ویژه کسانی که دارای طرح و ایده در زمینه پروژه‌های مرتبط با کار و تولید باشد ، حمایت می کند.
وی اظهار داشت : پژوهش یعنی عبور از مرزهای دانش ، پویایی ، ژرف اندیشی و تولید علم ، پژوهش عامل توسعه و تعالی کشور است و همه ما در هفته پژوهش باید گامهایی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ پژوهش برداریم .


یوسفی افزود : بهتر است موضوعات پژوهش در خصوص وظایف و ضرورت های سازمان و نیازهای جامعه و کاربردی باشد .بحث اشتغال جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی یکی از مشکلات متنابه جامعه می باشد .


در پایان از پژوهشگران  اداره تقدیر و تشکر بعمل آمد
.

۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید