اخبار

کمیته امداد بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان در مناطق محروم استان زنجان خدمت‌رسانی کرده است

کمیته امداد بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان در مناطق محروم استان زنجان خدمت‌رسانی کرده است
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به اینکه ۷ هزار و ۲۷۶ مددجو در مناطق محروم زندگی می‌کنند گفت: بیش از ۱۳ میلیارد و ۳۳ میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت در مناطق محروم خدمت‌رسانی شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و به نقل از سایت خبری کمیته امداد امام خمینی استان زنجان، هدایت صفری با اشاره به اینکه 771 روستای استان زنجان در مناطق با ضریب محرومیت شش و هفت این استان قرار دارد، اظهار داشت: 7 هزار و 276 خانوار در 31 دهستان مناطق محروم استان زنجان از خدمات کمیته امداد این استان در بخش‌های مختلف بهره‌مند هستند.

وی بابیان اینکه رسالت اصلی کمیته امداد محرومیت‌زدایی از جامعه و زمینه‌سازی برای ارتقای سطح معیشتی و اقتصادی خانوارهای مددجویی تحت حمایت این نهاد است، افزود: مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در مناطق محروم در اولویت نخست دریافت خدمات این نهاد در بخش‌های مختلف هستند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان ابراز کرد: تلاش می‌کنیم با شناسایی صحیح نیازهای خانوارهای مددجویی تحت حمایت کمیته امداد در بخش‌های مختلف با استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان زنجان زمینه شکوفایی اقتصادی جامعه هدف این نهاد در مناطق محروم این استان را فراهم کنیم.

وی به خدمات ارائه‌ شده در بخش‌های مختلف به خانوارهای مددجویی تحت حمایت این نهاد در مناطق محروم این استان از ابتدای امسال اشاره کرد و گفت: بیش از 13 میلیارد و 33 میلیون تومان در بخش‌های مختلف به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در مناطق محروم از ابتدای امسال تاکنون از محل کمک‌های مردمی و منابع داخلی این نهاد خدمت‌رسانی شده است.

صفری افزود: خدمات ارائه‌ شده به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال تاکنون در مناطق محروم این استان در قالب کمک به تأمین مسکن، خدمات فرهنگی، اشتغال، بهداشت و درمان، معیشت و امور حمایت‌های اجتماعی از جمله جهیزیه و کمک به ایتام و فرزندان محسنین بوده است.

وی با اشاره به اینکه رویکرد کمیته امداد استان در حوزه خدمت‌رسانی به خانوارهای تحت حمایت این نهاد در مناطق محروم توانمندسازی آن‌ها با محوریت اشتغال است، افزود: از مجموع خدمات ارائه‌ شده به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در مناطق محروم بیش از 3 میلیارد و 550 میلیون تومان به‌منظور اشتغال‌زایی جامعه هدف این نهاد از ابتدای امسال تاکنون پرداخت‌ شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان همچنین از ارائه 3 میلیارد و 550 میلیون تومان خدمات بهداشتی و درمانی از مجموع خدمات ارائه‌ شده به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در مناطق محروم از ابتدای امسال اشاره کرد و ادامه داد: بیش از 2 میلیارد و 130 میلیون تومان نیز به‌منظور تأمین مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در مناطق محروم در قالب ساخت، تعمیر و بهسازی مسکن و ساخت سرویس بهداشتی و حمام از ابتدای امسال تاکنون هزینه شده است .

۲۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید