اخبار

مدیریت درمان تامین اجتماعی زنجان، دستگاه برتر در ارزیابی عملکرد نماز شناخته شد

مدیریت درمان تامین اجتماعی زنجان، دستگاه برتر در ارزیابی عملکرد نماز شناخته شد
مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان، برای ششمین سال متوالی، با کسب ٩٧ امتیاز ، بعنوان دستگاه برتر از سوی ستاد اقامه نماز استان شناخته شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و  به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان استان زنجان،  در ارزیابی عملکرد سال 95 ،  مدیریت درمان استان زنجان در بین مجموعه دستگاه‌های اجرایی استان، با امتیاز 97 و با کسب رتبه تقدیر ویژه ،  جزو دستگاه های برتر قرار گرفته است.

بر همین اساس ستاد اقامه نماز استان زنجان، طی نامه‌ای با ابراز رضایت از اقدامات، فعالیت‌ها و عملکرد ستاد و واحدهای تابعه مدیریت درمان استان زنجان از توجه و اهتمام این مدیریت نسبت به امور فرهنگی و فعالیت‌های نماز به ویژه در شاخص‌های حوزه توسعه فعالیت‌ها و برنامه‌ها ، توسعه بهسازی و تجهیز نمازخانه‌ها ، فعال بودن شورای اقامه نماز دستگاه، تجلیل از فعالان و خادمان نماز ، آسیب شناسی و نظر سنجی ، ایجاد ارتباط موثر با ستاد و همچنین عملیاتی کردن مفاد تفاهم نامه سازمان با ستاد اقامه نماز کشور در سال گذشته تقدیر و تشکر کرده است.

مدیر درمان استان زنجان در این باره گفت: با انجام تکالیف و وظایف قانونی و حاکمیتی عمومی ، در صد موفقیت دستگاه با 99 امتیاز به این مدیریت ابلاغ شده است.

علی محمدی همچنین تاکید کرد: این برای ششمین سال متوالی است که این مدیریت در بین همه دستگاه‌های اجرایی استان با بالاترین امتیاز در ردیف دستگاه‌های تقدیر ویژه قرار می‌گیرد.
گفتنی است عملکرد همه دستگاه‌های اجرایی استان در رابطه با دستورالعمل نظام جامع برنامه‌ریزی ، نظارت و ارزیابی توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز همه ساله توسط تیم ارزیابی ستاد اقامه نماز استان زنجان مورد ارزیابی و نظارت مستمر قرار می‌گیرد.

۲ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید