اخبار

کارگاه آموزشی آشنایی شرکت های تعاونی با قانون و مقررات بانکی

کارگاه آموزشی آشنایی شرکت های تعاونی با قانون و مقررات بانکی
رئیس اداره توسعه تعاونی های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی تعاونگران با قانون و مقررات بانکی و نحوه اعطای تسهیلات خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان  علی پاکمنش اظهارداشت : کارگاه آموزشی آشنایی شرکت های تعاونی با قانون و مقررات بانکی و نحوه اعطای تسهیلات با حضور 75 نفر از مدیران شرکت های تعاونی شهرستان خدابنده در محل سالن اجتماعات کانون فرهنگی اجتماعی بانوان فرمانداری خدابنده برگزار گردید .

 وی گفت : این کارگاه آموزشی جهت آشنایی تعاونگران با قانون و مقررات بانکی و نحوه اعطای تسهیلات برگزار گردیدو رئیس اداره توسعه تعاونی های اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

نحوه اخذ تسهیلات و مدارک مورد نیازجهت ارائه به بانک را بیان نمود.

این مقام مسئول افزود:تسهیلاتی که در طرح روستا تعاون و در قالب اشتغال روستایی به روستاییان اعطا می شود با سود ۶ درصد می باشد.

پاک منش درادامه بیان نمود: روستاییان با استفاده از ظرفیت‌های متناسب با روستاهایی که در آن سکونت دارند می‌توانند نسبت به تشکیل تعاونی جدید و یا تقویت تعاونی های موجود اقدام کنند و از این تسهیلات بهره مند شوند.

در پایان کارگاه آموزشی بیگدلی رئیس بانک توسعه تعاون شعبه خدابنده در خصوص قوانین و مقررات بانکی و خدمات بانک توسعه تعاون مطالب مبسوطی را ایراد نمود .

۶ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید