اخبار

جلسه شورای فرهنگی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزارشد .

جلسه شورای فرهنگی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزارشد .
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری جلسه شورای فرهنگی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خبر داد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مرتضی بنیادی در  جلسه شورای فرهنگی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان و ادارات و سازمان های وابسته به وزارت متبوع و تشکل های کارگری و کارفرمایی که در سالن جلسات برگزار گردید ضمن عرض تبریک به مناسبت سالروز ولادت با سعادت امام حسن عسگری (ع) به تبیین و تشریح اهمیت برگزاری جلسات شورای فرهنگی که با حضور ادارات و سازمان های وابسته به وزارت متبوع و تشکل های کارفرمایی و کارگری برگزار می گردد پرداخت.

وی افزود : شورای فرهنگی یکی ازمهمترین راهبردها و ابزارهای اداری برای پیشبرد اهداف فرهنگی واجتماعی وزارت متبوع در جامعه کار و تولید است که از طریق مشورت اعضای این شورا می توان خیلی ازمشکلات فرهنگی واجتماعی پیشرو را مدیریت و حل وفصل کرد وی در ادامه به رویکرد این جلسه که به برگزاری هر چه با شکوهتر مراسم ها و جشن های پیروزی انقلاب اسلامی است اشاره کرد .

وی اظهار امیدواری کرد تا با تعامل و همکاری همه دستگاه های عضو شورای فرهنگی بتوانیم مراسمی در شان و منزلت والای انقلاب ، امام راحل (ره) ، شهدای معزز ،رهبری و جامعه زحمتکش کار و تلاش استان برگزار نمائیم .

در پایان جلسه هر یک از اعضاء به ارائه نظرات و پشنهادات خودپیرامون دستور جلسه پرداختند

۶ دی ۱۳۹۶ ۱۴:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید