اخبار

نشست بصیرتی حماسه 9 دی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

نشست بصیرتی حماسه 9 دی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان  زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از نشست بصیرتی حماسه 9 دی در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی گفت : نشست بصیرتی کارمندان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت حماسه 9 دی (روز بصیرت) با حضور حضرت حجت الاسلام  متین نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی استان زنجان برگزار گردید .

حجت الاسلام متین در این جلسه ضمن پرداختن به وقایع و اتفاقات فتنه88  افزود: این روز، روز غلبه حق الهی بر باطل است. روز خروش ملت ایران در برابر اهانت ها و حرمت شکنی های عده‌ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است.

وی با بیان فرمایشات مقام معظم رهبری که می فرمایند : "نهم دی در تاریخ پرحادثه انقلاب اسلامی روز مهمی است که نشان داد ملت ما نه تنها از اهداف اسلامی فاصله نگرفته، بلکه شایستگی و آمادگی ورود به مرحله سوم آن یعنی دولت اسلامی را هم دارد و نهم دی هم فتنه برنامه‌ریزی‌شده شیطان بزرگ را عقیم کرد و هم انقلاب اسلامی را به جلو راند." براهمیت و لزوم بزرگداشت این روز اشاره نمود و افزود: تأکید رهبر فرزانه انقلاب بر ماندگاری حرکت حماسی امت در راهپیمایی 9 دی، نشان از اهمیت فوق‌العاده این حضور آگاهانه در تاریخ انقلاب اسلامی دارد .

۱۱ دی ۱۳۹۶ ۱۳:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید