اخبار

جلسه هماهنگی طرح کارورزی در شهرستان ابهر برگزار شد.

جلسه هماهنگی طرح کارورزی در شهرستان ابهر برگزار شد.
رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابهر از برگزاری جلسه هماهنگی و هم اندیشی طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی در شهرستان ابهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد علی انباری گفت : لازم است اطلاع رسانی مناسب به فارغ التحصیلان واجد شرایط صورت پذیرد و کارگاه های فعال  شهرستان نیز  بعنوان واحد پذیرنده کارورز دراین طرح مشارکت حداکثری داشته باشند تا بتوانیم از حداکثر ظرفیت دانش آموختگان بیکار در این طرح استفاده کنیم.

رئیس اداره تعاون ، کار  و رفاه اجتماعی شهرستان ابهر بیان داشت : طرح کارورزی در 7 واحد تولیدی این شهرستان و باجذب 17 کارورز اجرا شده است . وی افزود طبق گزارش های رسیده  مسؤل اجرای طرح کارورزی استان  اجرای این طرح در شهرستان ابهر را مثبت ارزیابی نموده  واولین رتبه را در اجرای این طرح کسب نموده است  .

انباری تصریح کرد: باتوجه به اینکه طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی یکی از شعار ها واهداف مهم دولت تدبیر وامید است  تمام ادارات و نهاد های دولتی و غیر دولتی باید به شکل موثر نقش خود را در این زمینه ایفا کنند .

درپایان جلسه اعضا حاضر نیز نقطه نظرات وراهکارهای خود را جهت اجرای هرچه بهتر این طرح در شهرستان ابهر بیان نموده و اعلام کردند اجرای صحیح این طرح می تواند تا حدودی دغدغه بیکاری را در مردم و مسئولان شهرستان کاهش دهد .

۱۶ دی ۱۳۹۶ ۱۱:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید