اخبار

آزمون متقاضیان عضو در کمیته‌ بندی مشاغل برگزار می‌شود .

آزمون متقاضیان عضو در کمیته‌ بندی مشاغل برگزار می‌شود .
مدیر روابط کاراداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: آزمون متقاضیان عضو در کمیته‌ بندی مشاغل برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،هومن امیدوار اظهار کرد: با توجه به این که مقرر شده است ازمون متقاضیان عضویت در کمیته های طبقه بندی مشاغل در بهمن ماه سال جاری به صورت مجازی (انلاین) در تهران (مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار)برگزار شود، از همین رو اطلاع رسانی لازم در این بخش انجام شده است.
وی  با اشاره به اینکه محدوده زمانی آزمون، نیمه دوم بهمن ماه در نظر گرفته شده است و تاریخ دقیق آزمون پس از ثبت نام به اطلاع متقاضیان خواهدرسید، گفت: شرایط شرکت در این آزمون در پرتال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی
. Incls.gov.ir. wwwو تارنمایی (وب سایت) اداره کل روابط کار و جبران خدمت به نشانی incls.gov.ir http://rk در دسترس قرار داده شده است.
امیدوارتصریح کرد: آزمون مذکور برای متقاضیان کارگاه های مستقر در استان های تهران، البرز، قم و قزوین در نظر گرفته و زمان ثبت نام برای متقاضیان مسایر استان ها متداقبا اعلام خواهد شد.گفتنی است، ثبت نام و شرکت در این آزمون برای متقاضیان سایر استان ها منعی ندارد .

۱۶ دی ۱۳۹۶ ۱۳:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید