اخبار

موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی امید دندی افتتاح شد .

موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی امید دندی افتتاح شد .
سرپرست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان گفت :موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی امید دندی با حضوران مسئولان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در آیین افتتاح این موسسه ، سرپرست مدیریت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بیان داشت : موسسه های کاریابی می بایست  بانک اطلاعاتی روز آمد از کارجویان ونیز شناخت درست از  بازار کار منطقه فعالیت خود داشته را داشته باشند تا بتوانند بین تقاضاهای دریافتی و فرصتهای شغلی توازن برقرار کنند .

طیب جعفری با بیان این مطلب که در این برهه از زمان یکی از دغدغه های مسئولین ومردم اشتغال می باشد افزود : مراکز موسسات مشاوره شغلی وکاریابیها می بایست با حداکثر توان خود را در جهت بکارگماری کارجویان بکار گیرند و لازمه این کار اینست که با مراجعه به کارگاهها فرصت های شغلی موجود را احصاء نمایند .

در ادامه محمدی بخشدار انگوران اظهار داشت :با توجه به اینکه یکی از معضلات کشور بیکاری است و دولت نیز گامهای مناسبی برای اشتغال برداشته است از جمله اعطای تسهیلات کم بهره با سود 8درصد ، توسعه روستایی، شهرهای زیر 10 هزار نفر جمعیت و طرح های دیگر  از افتتاح موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی امید دندی ابراز خشنودی کرد تا به کارجویان اطلاع رسانی مناسب انجام گردد .

شایان ذکر است موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی امید دندی با حضور سرپرست مدیریت اشتغال و کارآفرینی ، سرپرست اداره اشتغال و نیروی کار اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، بخشدار بخش انگوران ، شهردار دندی و رئیس شورای اسلامی شهر دندی افتتاح شد.

۲۳ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید