اخبار

تصمیم گیری در خصوص پرداخت وامهای اشتغال زایی در قالب کمیته فنی استان

تصمیم گیری در خصوص پرداخت وامهای اشتغال زایی در قالب کمیته فنی استان
سرپرست مدیریت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت : تصمیم گیری در خصوص پرداخت وامهای اشتغال زایی در قالب کمیته فنی استان صورت می گیرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان طیب جعغری با بیان این مطلب، از عضویت دستگاههای اجرایی تخصصی، کارشناسان استانداری و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کمیته مذکور خبر داد و گفت: در خصوص کلیه واحدهای استانی که متقاضی استفاده از تسهیلات ارزان قیمت یا تسهیلات یارانه دار میباشند، تصمیم کمیته فنی استان ملاک عمل بانکهای عامل خواهد بود و خارج از فرآیند مذکور امکان معرفی طرحها به شبکه بانکی وجود نخواهد داشت.

وی همچنین به نظارت مستمر بر فرآیند اعطای تسهیلات اشاره کرد و اظهار داشت : با توجه به الزامات آئین نامه های مربوطه و تاکیدات استاندار محترم، نهایت دقت به منظور جلوگیری از انحراف فرآیند اعطای تسهیلات از برنامه ها و اهداف صورت خواهد پذیرفت .

جعفری همچنین با اشاره به وظیفه و اختیاربدنه کارشناسی دستگاههای تخصصی در تایید یا رد درخواست های مطروحه، از متقاضیان خواست به هنگام ثبت درخواست در سامانه کارا کلیه اطلاعات خواسته شده را به دقت ارائه نمایند تا روند رسیدگی به طرحها با سرعت بیشتری صورت پذیرد .

۲۳ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید