اخبار

تسهیلات پرداختی بانک در 9 ماهه امسال، 52 درصد رشد داشته است

تسهیلات پرداختی بانک در 9 ماهه امسال، 52 درصد رشد داشته است
رییس اداره شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان گفت: با تسهیلاتی که شعب بانک توسعه تعاون استان در 9 ماهه امسال به متقاضیان پرداخت کرده اند، این تسهیلات در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 52 درصد رشد داشته است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان زنجان وبه نقل از خبرگزاری ایسنا صادق گنج خانلو  ابراز کرد: شعب بانک توسعه تعاون استان در 9 ماهه امسال در کنار ارائه خدمات متنوع بانکی، اقدام به اعطای تسهیلات در بخش های مختلف اقتصادی به فعالان اقتصادی نموده است.

 

وی افزود: در مجموع تسهیلاتی که در این مدت به متقاضیان پرداخت شده است، مبلغ 47 میلیارد ریال می باشد که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 52 درصد رشد داشته است.

 

این مقام مسئول عنوان کرد: با توجه به نقش حمایتی بانک توسعه تعاون از تعاونی ها، از کل تسهیلات اعطایی، مبلغ 44 میلیارد ریال به بخش تعاون اختصاص یافته که شامل 92 درصد تسهیلات می شود که این امر، برای 313 نفر اشتغالزایی داشته است.

 

رییس اداره شعب بانک توسعه تعاون استان یادآور شد: از مجموع تسهیلات پرداخت شده، 15 درصد در بخش کشاورزی، 20 درصد در بخش خدمات بازرگانی، 11 درصد در بخش صنعت و معدن و 54 درصد در بخش مسکن پرداخت شده است.

 

گنج خانلو تصریح کرد: از دیگر فعالیت های بانک توسعه تعاون استان در سالجاری، اتصال همه شعب بانک به سامانه متمرکز الکترونیک تعاون (سمات) بوده است. همچنین ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات، راه اندازی اینترنت بانک و موبایل بانک، ارائه انواع کارت های اعتباری و استفاده از شناسه بانکی ایران (شبا) در این بانک بوده است.

 

وی، با اشاره به اهداف و برنامه های گسترده این بانک، یکی از الزامات پیش روی بانک توسعه تعاون را کسب منابع دولتی و غیر دولتی برای تقویت منابع بانک به منظور خدمات رسانی هرچه بیشتر به جامعه هدف عنوان کرد و گفت: در این راستا همکاری و تعامل سازنده کلیه دستگاه های دولتی و غیر دولتی و مردم، ضروری است.

 

این مقام مسئول تجهیز شبکه گسترده بانک توسعه تعاون به سامانه متمرکز سمات، اتصال بیش از 85 درصد شعب این بانک به شبکه بانکداری الکترونیک، بستر سازی برای ارائه انواع خدمات نوین بانکی از قبیل صدور انواع تعاون کارت، اینترنت بانک، تلفن بانک و نیز گسترش کمی و کیفی شعب را از جمله اقدامات انجام شده در این بانک طی یک سال گذشته بیان کرد.


 

۱۳ دی ۱۳۸۹ ۱۴:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید