اخبار

سود سهام عدالت به تدریج به حساب مشمولان واریز می‌شود

سود سهام عدالت به تدریج به حساب مشمولان واریز می‌شود
مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه طبق آمار 800 هزار نفر از زنجانی‌ها در سهام عدالت عضو هستند، گفت: سود سهام عدالت به تدریج به حساب مشمولان واریز می‌شود.
 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان حمید دنیایی اظهار کرد:  تعداد  813744 نفر از جمعیت استان در 7 شرکت تعاونی سهام عدالت  عضویت دارند.

وی با اشاره به اینکه از چند روز قبل واریز سود سهام به حساب کسانی که کد شبای حساب بانکی خود را به سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده‌اند،آغاز گردیده و به صورت تدریجی به حساب تمامی مشمولان واریز خواهد شد.

مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه طبق آنچه مشمولان اظهار کرده‌اند، مبلغ واریزی به حساب افراد عادی 24 هزار و 600 تومان تا 26 هزار و 400 تومان بوده است.

دنیایی ادامه داد: همچنین بر اساس اظهار مسئولان سازمان خصوصی سازی به حساب افرادی که تحت حمایت  نهاد های  حمایتی هستند، نیز 50 هزار تومان واریز شده است.

وی با بیان اینکه میزان سود واریز شده به حساب سهام‌داران بر اساس مبلغ  نقدی سهام متعلقه که اکثرا نیز حدود 500 تا 600 هزار تومان بوده واریز شده است، گفت: سود سهام سایر مشمولان نیز به تدریج واریز خواهد شد.

گفتنی است، پیش از این نیز سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد که سود سهام عدالت برای افرادی که سهامشان را تا سقف یک میلیون تومان واریز نکرده‌اند حدود ۲۷ هزار تومان و مددجویان بهزیستی و کمیته امداد نیز 50 هزار تومان است .

۲۶ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید