اخبار

طرح‎های اشتغالزایی مددجویی به مناسبت دهه فجر افتتاح می‌شود

طرح‎های اشتغالزایی مددجویی به مناسبت دهه فجر افتتاح می‌شود
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از افتتاح طرح‎های اشتغالزایی مددجویی به مناسبت دهه فجر خبر داد و گفت: همچنین در این ایام واحدهای مسکونی مددجویی نیز افتتاح می‌شود

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان هدایت صفری اظهار کرد: اداره کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان هر سال همزمان با دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه‌های مختلفی را اجرا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد یکی از نهادهای انقلاب کشور است که درست چند روز پس از انقلاب اسلامی تاسیس شده و در مدت زمان فعالیت خود خدمات ارزشمندی را به محرومان ارائه کرده است، گفت: بر همین اساس دهه فجر فرصت مناسب و مغتنمی برای بیان خدمات این نهاد انقلابی است.

صفری با بیان اینکه در قالب این کمیته نیز در تلاش برای تببین کارکردهای دستگاه‌های مختلف هستیم، اضافه کرد: در همین زمینه در قالب این کمیته نیز برنامه‌های متعددی اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به برخی از برنامه‌های در نظر گرفته توسط کمیته امداد برای اجرا در دهه فجر بیان کرد: یکی از برنامه‌های مهم اجرایی در این ایام افتتاح طرح‌های اشتغال است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به اینکه از آغاز سال تاکنون یک هزار و 600 طرح با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد و ۲۴۲ میلیون تومان اشتغال اجرا شده است، افزود: این اقدامات برای تحقق برنامه‌های این نهاد در راستای توانمندسازی 10 درصد از مددجویان صورت گرفته است.

صفری همچنین از اعزام مددجویان به مشهد مقدس، واگذاری مسکن به مددجویان نیز خبر داد و گفت: در این ایام برنامه‌های فرهنگی نیز در قالب دوره‌های آموزشی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه امسال از آغاز سال تا پایان آذرماه برای بیش از 2 هزار و 700 زنجانی دوره آموزشی برگزار شده است، تصریح کرد: در ایام دهه فجر نیز آموزش مددجویان در مباحث مختلف مورد توجه خواهد بود.

۲۸ دی ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید