اخبار

۳ میلیون نفر ساعت آموزش فنی و حرفه‌ای در زنجان ارائه شده است.

۳ میلیون نفر ساعت آموزش فنی و حرفه‌ای در زنجان ارائه شده است.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: ۳ میلیون و ۸۴۶ هزار و ۸۷۰ نفر ساعت آموزش فنی و حرفه‌ای در مراکز استان زنجان ارائه شده است.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و به نقل از خبرگزاری فارس محمدرضا انصاری اظهار کرد: از آغاز سال تاکنون ۳ میلیون و ۸۴۶ هزار و ۸۷۰ نفر ساعت آموزش فنی و حرفه‌ای در مراکز این اداره کل ارائه شده است.


وی با اشاره به اینکه از مجموع آموزش‌های فنی ارائه شده یک میلیون و ۱۹ هزار و ۸۷۰ نفر ساعت آموزش توسط بخش دولتی ارائه شده است، اضافه کرد: در سال‌جاری ۲ میلیون و ۱۱۷ هزار و ۲۱۹ نفر ساعت آموزش نیز توسط بخش دولتی ارائه شده است .


مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه از یک میلیون و ۱۹ هزار و ۸۷۰ نفر ساعت آموزش در مراکز غیر دولتی ۱۶۶ هزار و ۵۵۲ نفر ساعت آموزش به آقایان ارائه شده است، ادامه داد: ۸۵۳ هزار و ۳۴۸ نفر ساعت آموزش فنی نیز برای بانوان ارائه شده است.


انصاری با بیان اینکه در بخش آموزش دولتی یک میلیون و ۲۰۹ هزار نفر ساعت به آقایان ارائه شده است، اضافه کرد: در سال‌جاری یک میلیون و ۶۱۷ نفر ساعت آموزش به بانوان ارائه شده است.
وی با اشاره به اینکه در مجموع ۱۴۹ آموزشگاه فنی و حرفه‌ای استان زنجان در استان زنجان فعال است، عنوان کرد: از این تعداد ۹ آموزشگاه ویژه آموزش به آقایان است.


مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به اینکه از مجموع آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای استان زنجان ۱۱۶ آموزشگاه ویژه بانوان است، خاطر نشان کرد: ۲۴ آموزشگاه نیز به دو بخش بانوان و آقایان خدمات آموزشی ارائه می‌دهد.


انصاری اضافه کرد: خدمات آموزشی فنی و حرفه‌ای در بخش‌های مختلف فرهنگ و هنر، صنعت، کشاورزی و خدمات ارائه می‌شود.


ور با اشاره به تنوع آموزش‌های فنی و حرفه‌ای عنوان کرد: کارگاه‌های جوار زندان، کارگاه جوار دانشگاه، کارگاه‌های روستایی، کارگاه جوار و بین کارگاهی از جمله انواع خدمات آموزشی است.

۳۰ دی ۱۳۹۶ ۰۸:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید